KONST / Litografier / Färglitografi 13316364
nr 1331 6364
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1961, PT. Motivet: 50x35cm
Kondition: skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 juni 2020
kl 20:09:47
27/5 20:58:36
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg